Рейтинг:

Четени новини

Ние сме в социалните мрежи



" »F.A.Q Ъпгрейд Dashboard Freeboot-Consoles

F.A.Q Ъпгрейд Dashboard Freeboot-Consoles

Автор: Джаки | 08.09.2012 | Xbox 360 | JTAG Homebrew софтуер | Прегледи: 33163 | Коментари: 3 |
Често задавани въпроси за актуализиране на таблото за управление на Freeboot-конзоли


F.A.Q Ъпгрейд Dashboard Freeboot/JTAG конзоли




5. Въведете ключа на вашия процесор.


6. За да зададете стартиране пресата Launch.ini Options (тук най-важното нещо (за стартиране Даса) уточнява къде на вашия влак е файл default.xex. Останалото остави непроменена)
7. Въведете вашите настройки, ако е необходимо, щракнете върху Създаване, за да създадете конфигурационен файл.
8. Запазване на настройките си.
9. Щракнете върху Създаване на снимката
10. Изберете вида на дънната платка вашата конзола.


11. Щракнете върху OK и изчакайте за приключване.


Време на лечение - 10 минути.

Задължително софтуер




Tags: Инструкции Xbox 360, Табло, FREEBOOT, JTAG
Обсъждам

Не пропускайте:

1 1 ~~~ ~~~ FAQ Как да хвърли пръчката чрез демо Horizon
Как да се актуализира Freeboot / Jtag потребителя
1 ~~~ System Update ~~~ 1 System Updates за USB 16547
PS3 Firmware Rogero CFW 4.40 v1.03
Как да се актуализира табла за Xbox 360 JTAG / RGH
15 Септември 2013 11:02
Група: Клиенти
Здравейте, аз бързам да помолите за помощ!Счупих freeboot (добре, аз мисля така), защото, когато се опитате да стартирате боксов лампа свети, а понякога има и звуци, подобни на тези, които са, ако компютърът ви не иска да чете диска,Въпреки че се добавя нищо в наказателното поле.The любознателен ум не ми позволиха да си почине и аз исках да се опитам да се актуализира freeboot, язовири отстраняват с помощта на прости-360-NAND-Flasher, после хвърли Dash Launch бокса, за да научите CPU (после разбрах, чеможете просто да стартирате Xell), но след това всичко се обърка, както е показано на снимката:Той ме помоли да обновите, но аз съм глупак кликнали да, тогава той е написал, че е необходимо да рестартирате конзолата отново се съгласи, но кутията просто изключете. И, всъщност, че сега не може да стартира.Моля, кажете ми дали мога да решим проблема сами (може да бъде трудно да се свърже към компютър и изтрийте обяд или нещо друго), и ако е така, по какъв начин? Благодаря предварително!
36bob36
# 2
24-ти февруари, 2014 12:36
Група: Клиенти
Моля, кажете ми, когато изберете таблата версия (16537) пише: "Отдалеченият сървър върна грешка: (404) не е намерен."?
25-ти Май, 2014 23:13
Група: Клиенти
да ми кажете, което правех за chegoto Explorer незабавно вмъква в Uy съдържателната мен 70 мача преди 12
Информация
Клиентите са в групата ГоститеНе могат да оставят коментари за тази публикация.