Рейтинг:

Четени новини

Ние сме в социалните мрежи



" »Облекло и артикули за аватара (Xbox360) Freeboot

Дрехи и артикули за аватара (Xbox360) Freeboot

Автор: 4uTa4okC | 07.01.2014 | Xbox 360 | JTAG Homebrew софтуер | Прегледи: 10509 | Коментари: 16 |
Дрехи и предмети за аватар (Xbox360) Freeboot
Информация за дистрибуция:
Година На Завършване: 2013
Платформа: XBOX360
Предприемач: Microsoft
Издателство: Microsoft
Жанр: DLC
Вмъкване: JTAG / Freeboot
XUID профил в ръка: 0009000000991155

Описание:
Много дрехи и предмети за вашия аватар!
Разпределението също включваше онлайн профил 1 ~~~ X360Club Player ~~~ 1 и необходими комуникации

( Pre-Препоръчва се да направите копие на вашия профил, който би бил случаят, че е възможно да го възстановите!)

1. 360mpGui - За redoing вашия онлайн профил онлайн (силно се препоръчва да се направи резервно копие (копие) Профил
2. Хоризонт - За да прехвърлите профила си, за да се боксира и обратно, добре, или разпределение на профила
3. Le Fluffie - За да промените профила на конзолата ID ръка конзола ID във вашата кутия) - без redoing разпределението на профил в тази прог, той ще работи на вашия бокса няма да!
4. Yaris Swap - За бързо и лесно знак (под вашия профил) и прехвърлянето на вещи в наказателното поле от FTP).

Профил на разпределение (папка E00011888D49384D) хвърля в HDD1 / Content!
Ако вашият профил има XUID (вместо нули има ID нормално), няма манипулация на профила не! Просто, за да хвърлят дрехите чрез FTP (Yaris суап), както и да ги закърпи известни методи (Avatar петък Patcher, и т.н.)!

100 пъти мисли, преди да се направи нещо с моя профил. ако не знаете основите fributa довереник профил и е по-добре за него не се хванете! Профил на поквара аз не съм отговорен!
Hyde е







Послепис Всички артикули ще бъдат на разположение само за профила на това, което е на "избраните" (ID регистриран в Размени Yaris)

Безплатно свалянеТегления: 981

Tags: XBOX 360, XBOX 360 DLC, Xbox360, Мек, Software Xbox 360, торент игри, FREEBOOT, JTAG
Обсъждам

Не пропускайте:

Xbox 360 Аватар Награди артикули (Achievement u0026 Avatar Awards Unlocker)
Какво искате да знаете за PlayStation 4, Q u0026 A?
IAPFree: съдържание Инструкции за инсталиране (DLC) Free iPhone, Ipod Touch, IPAD
Как да се актуализира Freeboot / Jtag потребителя
Horizon 360 V 2.7.2.0-2
7 януари, 2014 23:37
Група: Клиенти
Аз имам един въпрос, на място аватар е празен силует, тези неща ще отидат или не
7 януари, 2014 23:52
Група: Репортери
Мисля, че по-добър старт, за да актуализирате табла, ще аватар, и ние можем да се пристъпи към дрехите!


--------------------
8 януари 2014 12:36
Група: Клиенти
Цитат: Джаки
Мисля, че по-добър старт, за да актуализирате табла, ще аватар, и ние можем да се пристъпи към дрехите!
както и актуализация си, аз fribut с миналата dashem, бърза какво да правя, как да бъде?
8 януари 2014 13:01
Група: Клиенти
аватар ledshe Актуализация от живи, и аз бях tokoe но актуализация ми помогна
8 януари 2014 17:19
Група: Клиенти
Цитат: Andre
аватар ledshe Актуализация от живи, и аз бях tokoe но актуализация ми помогна


Какви глупости говориш, по fribute не мога да изляза в живо

Цитат: Remnant
Цитат: Джаки
Мисля, че по-добър старт, за да актуализирате табла, ще аватар, и ние можем да се пристъпи към дрехите!
както и актуализация си, аз fribut с миналата dashem, бърза какво да правя, как да бъде?


Това е prosle vydёrgivaniya твърдия диск на компютъра, докато изтегляте игри чрез страната Бъфало, напълно промени профила на симптомите на първо място не се получи achivok, или през цялото времеможете да получите точно същото, когато влизат в играта на второ място, когато стартирате FSD аватар е, играна, се върна на FSD е бял силует, ако това е така, тогава се създаде нова, или какво да не правим, а дори и по-добре formatnut HDD
Послепис За форматиране на кода го пита на гърба на конзолата
8 януари 2014 17:34
Група: Репортери
На fribute можете да отидете да живеете ако сте инсталирали двойна чип!


--------------------
8 януари 2014 17:46
Група: Клиенти
Цитат: Джаки
На fribute можете да отидете да живеете ако сте инсталирали двойна чип!


Излез от конзолата, но можете да получите забрана, не е тя?
8 януари 2014 18:03
Група: Репортери
Когато щракнете двукратно чип не е просто там са 2 различни превключване кутия, пример за преминаване към тава заредена бокса длъжностното лице по не изглежда fribut, и когато се отклонявате например джойстик fribut! Che!


--------------------
09 януари, 2014 г. 01:10
Група: Клиенти
Цитат: Джаки
Когато щракнете двукратно чип не е просто там са 2 различни превключване кутия, пример за преминаване към тава заредена бокса длъжностното лице по не изглежда fribut, и когато се отклонявате например джойстик fribut! Che!



Ясно благодаря)
Послепис Джойстик в симулатори въздухоплавателни средства и за конзолните гейм падове)
22 Март 2014 15:27
Група: Репортери
Oh! Въпреки, че има битка на игрите на буквата D :-) Domo Arigato ^ _ ^
Информация
Клиентите са в групата ГоститеНе могат да оставят коментари за тази публикация.