ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ:

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΝΕΑ

Είμαστε στα κοινωνικά δίκτυα



" »F.A.Q Αναβάθμιση σε ταμπλό FreebootΚονσόλες

F.A.Q Αναβάθμιση σε ταμπλό FreebootΚονσόλες

Συγγραφέας: JACKIE | 08.09.2012 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Λογισμικό | Προβολές: 33163 | Σχόλια: 3 |
Συχνές ερωτήσεις για την ενημέρωση του ταμπλό για Freeboot-κονσόλες


F.A.Q Αναβάθμιση σε ταμπλό Freeboot/JTAG κονσόλες




5. Εισάγετε τον κωδικό της CPU σας.


6. Για να ορίσετε τον τύπο εκκίνησης Επιλογές Launch.ini (εδώ το πιο σημαντικό πράγμα (για την εκκίνηση Dasa) να προσδιορίζει σε ποιο σημείο το τρένο σας είναι Default.xex αρχείο. Τα υπόλοιπα αφήστε αμετάβλητο)
7. Εισάγετε τις ρυθμίσεις σας, εάν είναι απαραίτητο, κάντε κλικ στο κουμπί Δημιουργία για να δημιουργήσετε ένα αρχείο ρυθμίσεων.
8. Αποθηκεύστε τις ρυθμίσεις σας.
9. Κάντε κλικ στην επιλογή Δημιουργία Εικόνας
10. Επιλέξτε τον τύπο της μητρικής πλακέτας σας κονσόλα.


11. Κάντε κλικ στο OK και περιμένετε μέχρι να ολοκληρωθεί.


Ο χρόνος της θεραπείας - 10 λεπτά.

Απαιτούμενο λογισμικό




Ετικέτες: Οδηγίες Xbox 360. Ταμπλό. Freeboot. JTAG
Συζητήστε

Δεν πρέπει να χάσετε:

1 1 ~~~ ~~~ Συχνές ερωτήσεις Πώς να ρίξει το ραβδί με το demo Horizon
Πώς να ενημερώσετε Freeboot / Jtag χρήσης
1 ~~~ Αναβάθμιση του Συστήματος ~~~ 1 Ενημερώσεις συστήματος για USB 16547
PS3 Firmware Rogero CFW 4.40 v1.03
Πώς να ενημερώσετε το ταμπλό για το Xbox 360 JTAG / RGH
15η Σεπτεμβρίου, 2013 11:02
Ομάδα: Πελάτες
Γεια σου, σπεύδω να ζητήσουν βοήθεια!Έσπασα Freeboot (καλά, έτσι νομίζω), επειδή όταν προσπαθείτε να ξεκινήσετε μια λάμπα πυγμαχία είναι αναμμένη, και μερικές φορές υπάρχουν ακούγεται παρόμοια με αυτά που είναι, αν ο υπολογιστής σας δεν θέλει να διαβάσει το δίσκο,Αν και τίποτα στο πλαίσιο εισάγεται.Το ανήσυχο πνεύμα δεν θα επιτρέψτε μου να ξεκουραστούν και θα ήθελα να προσπαθήσω να ενημερώνεται αυτόματα Freeboot, φράγματα αφαιρεθεί χρησιμοποιώντας το Simple-360-NAND-Flasher, στη συνέχεια έριξε Dash Έναρξη του μποξ για να μάθουν CPU (τότε κατάλαβα ότιμπορείτε να εκτελέσετε μόνο xell), αλλά στη συνέχεια όλα πήγαν στραβά, όπως φαίνεται στην εικόνα:με ρώτησε για την αναβάθμιση, αλλά είμαι ένας ανόητος κλικ ναι, τότε έγραψε ότι είναι απαραίτητο να γίνει επανεκκίνηση της κονσόλας και πάλι συμφωνηθεί, αλλά το πλαίσιο μόλις σβήσει. Και, πραγματικά, τώρα δεν θα ξεκινήσει.Παρακαλώ πείτε μου αν μπορώ να λύσει το πρόβλημα μόνοι σας (μπορεί να είναι δύσκολο να συνδεθεί με έναν υπολογιστή και να διαγράψετε το μεσημεριανό γεύμα ή κάτι άλλο), και αν ναι, πώς; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
36bob36
# 2
24 Φεβρουαρίου του 2014 12:36
Ομάδα: Πελάτες
παρακαλώ να μου πείτε, όταν επιλέγετε το ταμπλό έκδοση (16.537) γράφει, "Ο απομακρυσμένος διακομιστής επέστρεψε ένα σφάλμα: (404) δεν βρέθηκε.";
25 Μαΐου του 2014 23:13
Ομάδα: Πελάτες
πες μου έκανα για chegoto Explorer αμέσως εισάγεται στο uy περιεχόμενο με 70 παιχνίδια αριστερά 12
Πληροφορίες
Οι πελάτες είναι στην ομάδα Οι επισκέπτεςΔεν μπορεί να αφήσει σχόλια σε αυτήν την δημοσίευση.