ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ:

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΝΕΑ

Είμαστε στα κοινωνικά δίκτυα



" »Ένδυση και αξεσουάρ για το avatar (XBox360) Freeboot

Ένδυση και αξεσουάρ για το avatar (XBox360) Freeboot

Συγγραφέας: 4uTa4okC | 07.01.2014 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Λογισμικό | Προβολές: 10509 | Σχόλια: 16 |
Ένδυση και αξεσουάρ για το avatar (XBox360) Freeboot
Πληροφορίες σχετικά με τη διανομή:
Έτος αποφοίτησης: 2013
Πλατφόρμα: XBox360
Προγραμματιστής: Η Microsoft
Εκδοτικό οίκο: Η Microsoft
Είδος: DLC
Εισαγωγή: JTAG / Freeboot
XUID προφίλ στο χέρι: 0009000000991155

Περιγραφή:
Πολλά από τα ρούχα και τα στοιχεία για το avatar σας!
Η διανομή περιλάμβανε επίσης ένα online προφίλ 1 ~~~ X360Club Παίκτης ~~~ 1 και τα απαραίτητα εργαλεία

( Προ-συμβούλευσε να κάνει ένα αντίγραφο του προφίλ σας, η οποία θα είναι η περίπτωση, θα ήταν δυνατόν να το επαναφέρετε!)

1. 360mpGui - Για να επαναλάβουν το προφίλ σας χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο (συνιστάται έντονα για να κάνει ένα αντίγραφο ασφαλείας (αντίγραφο) Προφίλ
2. Ορίζοντας - Για να μεταφέρετε το προφίλ σας στο κιβώτιο και πάλι, καλά, ή διανομή προφίλ
3. Le Fluffie - Για να αλλάξετε το προφίλ της κονσόλας id χέρι κονσόλα id στη θέση σας) - χωρίς να επαναλάβουν τη διανομή προφίλ σε αυτό το prog, θα ασχοληθεί με την πυγμαχία σας δεν θα!
4. Yaris Swap - Για γρήγορη και εύκολη σημάδι (κάτω από το προφίλ σας) και τη μεταφορά των αντικειμένων στο κουτί του FTP).

Προφίλ της διανομής (φάκελος E00011888D49384D) ρίχνει στην HDD1 / Περιεχόμενο!
Αν το προφίλ σας έχει XUID (αντί για μηδενικά εκεί id κανονικό), δεν χειραγώγηση του προφίλ δεν κάνει! Ακριβώς για να ρίξει τα ρούχα μέσω FTP (Yaris Swap) καλά ή επιδιορθώσει τους με γνωστές μεθόδους (Avatar Παρασκευή Patcher, κλπ)!

100 φορές σκεφτείτε πριν κάνετε κάτι με το προφίλ μου. αν δεν ξέρετε τα βασικά fributa προφίλ config και είναι καλύτερα γι 'αυτήν δεν πρέπει να κρατάτε! Προφίλ του εξαχρείωση δεν είμαι υπεύθυνος!
Χάιντ







Υ.Γ. Όλα τα στοιχεία θα είναι διαθέσιμα μόνο στο προφίλ του ό, τι ήταν το «εκλεκτό» (id καταχωρήθηκε στο Swap Yaris)

Δωρεάν κατέβασμαΛήψεις: 981

Ετικέτες: XBOX 360. XBOX 360 DLC. Xbox360. Μαλακός. Λογισμικό Xbox 360. torrent παιχνίδια. Freeboot. JTAG
Συζητήστε

Δεν πρέπει να χάσετε:

Xbox 360 Avatar Βραβεία Είδη (Achievement u0026 Avatar Βραβεία Unlocker)
Τι θέλετε να μάθετε για το PlayStation 4, Q u0026 A;
IAPFree: Οδηγίες Εγκατάστασης περιεχομένου (DLC) Δωρεάν iPhone, iPod Touch, iPad
Πώς να ενημερώσετε Freeboot / Jtag χρήσης
Horizon 360 v 2.7.2.0-2
7η Ιανουαρίου του 2014 23:37
Ομάδα: Πελάτες
Έχω μια ερώτηση, εντοπίζουν ένα άβαταρ είναι ένα κενό σιλουέτα, αυτά τα πράγματα θα πάνε ή όχι
JACKIE
# 2
7η Ιανουαρίου του 2014 23:52
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
Νομίζω ότι ένα καλύτερο ξεκίνημα για την ενημέρωση ταμπλό, θα avatar, και μπορούμε να προχωρήσουμε με τα ρούχα!


--------------------
8 Ιανουαρίου 2014 12:36
Ομάδα: Πελάτες
Απόσπασμα: JACKIE
Νομίζω ότι ένα καλύτερο ξεκίνημα για την ενημέρωση ταμπλό, θα avatar, και μπορούμε να προχωρήσουμε με τα ρούχα!
καθώς και την ενημέρωση του, εγώ fribut με την τελευταία dashem, έσπευσαν τι να κάνει, πώς να είναι;
8 Ιανουαρίου 2014 13:01
Ομάδα: Πελάτες
avatar ledshe Ενημέρωση από τη ζωντανή Ήμουν επίσης tokoe αλλά ενημερωμένη με βοήθησε
8 Ιανουαρίου 2014 17:19
Ομάδα: Πελάτες
Απόσπασμα: Andre
avatar ledshe Ενημέρωση από τη ζωντανή Ήμουν επίσης tokoe αλλά ενημερωμένη με βοήθησε


Τι ανοησίες είναι αυτά που λες, στις fribute δεν μπορεί να βγει σε ζωντανή

Απόσπασμα: Remnant
Απόσπασμα: JACKIE
Νομίζω ότι ένα καλύτερο ξεκίνημα για την ενημέρωση ταμπλό, θα avatar, και μπορούμε να προχωρήσουμε με τα ρούχα!
καθώς και την ενημέρωση του, εγώ fribut με την τελευταία dashem, έσπευσαν τι να κάνει, πώς να είναι;


Είναι prosle vydёrgivaniya σκληρό δίσκο του υπολογιστή, ενώ το κατέβασμα παιχνιδιών, μέσω της ομάδας Μπάφαλο, άλλαξε εντελώς το προφίλ των συμπτωμάτων στην πρώτη θέση δεν παίρνουν achivok, ή όλη την ώραθα έχετε ακριβώς το ίδιο, όταν εισέρχονται στο παιχνίδι στο δεύτερο μέρος, όταν ξεκινήσει FSD είδωλο, έπαιξε, πήγε πίσω στο FSD έχει ένα λευκό περίγραμμα, αν ναι, στη συνέχεια, δημιουργήστε ένα νέο, ή τι δεν πρέπει να κάνουμε, και ακόμα καλύτερα formatnut HDD
Υ.Γ. Για να μορφοποιήσετε το κωδικό ζητεί στο πίσω μέρος της κονσόλας
JACKIE
# 6
8 Ιανουαρίου 2014 17:34
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
Σε fribute μπορείτε να πάτε για να ζήσει, αν έχετε εγκαταστήσει μια διπλή chip!


--------------------
8 Ιανουαρίου 2014 17:46
Ομάδα: Πελάτες
Απόσπασμα: JACKIE
Σε fribute μπορείτε να πάτε για να ζήσει, αν έχετε εγκαταστήσει μια διπλή chip!


Έξοδος από την κονσόλα, αλλά μπορείτε επίσης να πάρετε μια απαγόρευση, έτσι δεν είναι;
JACKIE
# 8
8 Ιανουαρίου 2014 18:03
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
Όταν κάνετε διπλό τσιπ δεν είναι απλά υπάρχουν 2 διαφορετικές κουτί μεταγωγής, ένα παράδειγμα της μετάβασης στο δίσκο φορτωμένο επίσημη πυγμαχία δεν φαίνεται fribut, και όταν στρίβετε για παράδειγμα το fribut joystick! Τσε!


--------------------
9η Ιανουαρίου του 2014 1:10
Ομάδα: Πελάτες
Απόσπασμα: JACKIE
Όταν κάνετε διπλό τσιπ δεν είναι απλά υπάρχουν 2 διαφορετικές κουτί μεταγωγής, ένα παράδειγμα της μετάβασης στο δίσκο φορτωμένο επίσημη πυγμαχία δεν φαίνεται fribut, και όταν στρίβετε για παράδειγμα το fribut joystick! Τσε!



Σαφώς χάρη)
Υ.Γ. Joystick σε εξομοιωτές αεροσκαφών και στις χειριστήρια της κονσόλας)
22 Μάρτη, 2014 15:27
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
Ω! Αν και δεν υπάρχει πανοπλία από τα παιχνίδια για το γράμμα D :-) Domo Arigato ^ _ ^
Πληροφορίες
Οι πελάτες είναι στην ομάδα Οι επισκέπτεςΔεν μπορεί να αφήσει σχόλια σε αυτήν την δημοσίευση.