ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ:

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΝΕΑ

Είμαστε στα κοινωνικά δίκτυα



" »Aurora ταμπλό 0.1A Freeboot (RUS / Eng)
Aurora Πίνακες για Freeboot
Δεδομένου ότι είστε νέο ταμπλό Aurora;

Σύνολο ψήφων: 238

 

Aurora ταμπλό 0.1A Freeboot (RUS / Eng)

Συγγραφέας: JACKIE | 07.07.2014 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Λογισμικό | Προβολές: 7968 | Σχόλια: 32 |
Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng)
Πληροφορίες Έκδοσης:
Έτος αποφοίτησης: 2014
Θέμα: Αυγή Ταμπλό v0.1a
Προγραμματιστής: Φοίνιξ
Εκδοτικό οίκο: Φοίνιξ
Περιοχή: Δωρεάν
Εισαγωγή: Freeboot / RGH / JTAG
Powered by Xbox 360: Ναι
Γλώσσα: Ρωσικός, Αγγλικά, πολυ

Περιγραφή:
Γράφει από το μηδέν ταμπλό που έχει βελτιστοποιηθεί για να πλοηγηθείτε γρήγορα το μενού Xbox 360.
Αυτή είναι η πρώτη alpha έκδοση ενδέχεται να περιέχει κάποια σφάλματα, αλλά αποδείχθηκε ότι είναι αρκετά σταθερό.

Χαρακτηριστικά Αυγή Ταμπλό:
- Ανεβάστε απευθείας στο CoverFlow.
- Λούα σενάρια για τα φίλτρα, οι μέθοδοι διαλογής, και υπότιτλους.
- Υποστήριξη για τον εντοπισμό αρχείων και τη μετάφραση του πίνακα οργάνων και το δέρμα.
- Ειδικές διατάξεις CoverFlow.
- Γρήγορη προβολή λίστας του παιχνιδιού.
- Περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το παιχνίδι.
- Η διαχείριση της λίστας των παιχνιδιών, όταν η συσκευή σας δεν είναι συνδεδεμένη.
- Και, φυσικά, πλήρως συμβατή με το Freestyle Plugin.
- Ευκαιριών για τα Άτομα με Αναπηρίες στην άλφα:
- Δείτε Ανακοινώσεις - Επιτεύγματα - περιεχόμενο - περιεχόμενο.

Nova έκδοση Aurora 0.3b


Στιγμιότυπα

Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng)
Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng)
Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng)
Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng) Aurora 0.1A ταμπλό Freeboot (RUS / Eng)


Κατεβάστε Aurora Freeboot ταμπλόΚατεβάστε Aurora Freeboot ταμπλό


Ετικέτες: Αυγή. Ταμπλό. XBOX 360. Xbox360. Freeboot. JTAG. Μαλακός. Xbox360 Soft. Λογισμικό Xbox 360 Jtag
Συζητήστε

Δεν πρέπει να χάσετε:

Mozilla Firefox Aurora 25,0 Alpha 2 (2013)
Η Microsoft σχεδιάζει να ενημερώσετε τα ταμπλό του Xbox 360 για να προετοιμάσει τους παίκτες για τη νέα κονσόλα
Ενημέρωση συστήματος Xbox 360 Dashboard για το Xbox 360 16197
Κατεβάστε το Xbox 360 Dashboard Ενημέρωση 15572 και 15574 για το Xbox 360 (Dashboard Update)
Xbox 360 Dashboard Update 15.572 και 15.574 (13/06/12)
JACKIE
# 1
7 Ιουλίου, 2014 μία παρα πέντε π.μ.
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
Κατάργηση εγγραφής, όπως οι πίνακες, τα καλύτερα FSD ...


--------------------
7 Ιουλίου, 2014 2:41
Ομάδα: Πελάτες
Και τι FSD δεν είναι ικανοποιημένος; Δεν καταλαβαίνω γιατί επανεφεύρουμε τον τροχό
P.O.A
# 3
7 Ιουλίου, 2014 19:32
Ομάδα: Πελάτες
Και ποιος ξέρει γιατί μέσω του FSD nezagruzhaetsya καλύψεις του CD; πριν όλα πήγαν καλά αυτή τη στιγμή, να το καταλάβω!
mabezi
# 4
7 Ιουλίου, 2014 20:19
Ομάδα: Πελάτες
FSD 3 δεν διατηρείται
JACKIE
# 5
7 Ιουλίου, 2014 20:25
Ομάδα: Δημοσιογράφοι
P.O.A - Επειδή φορτώθηκαν με covers.jqe360 μετακινήθηκαν, νομίζω ότι με το μπάλωμα κάνουμε!

mabezi - Δεν είμαι ακριβώς σίγουρος, αλλά νομίζω ότι θα κρατήσει.


--------------------
7 Ιουλίου, 2014 23:56
Ομάδα: Πελάτες
Όσο για μένα ως μεγάλη ταμπλό.
Φυσικά υπάρχουν σφάλματα, αλλά μου αρέσει το πώς φαίνεται στην πραγματικότητα τίποτα περιττό, απλώς ρίχνει koverflou.

Και μου άρεσε πάρα πολύ και θα είμαι ευτυχής όταν ο ίδιος εξακολουθεί να τελειώσει ακόμη και πριν από την έκδοση Beta. Νομίζω Aurora είναι μια καλή εναλλακτική λύση για το FSD
8 του Ιούλη του 2014 19:19
Ομάδα: Πελάτες
Jqe μετακινηθεί, ναι, αλλά τι εμποδίζει pereregatsya εκεί και όλα θα δουλεύουν μια χαρά.
8 του Ιούλη του 2014 19:34
Ομάδα: Πελάτες
Δεν ξέρω τους φίλους μου, η γνώμη μου είναι καλύτερα FSD.
Σχετικά με το κάλυμμα πριν ήταν το πρωί AIJ δεν έχει φορτωθεί, μπορούμε να κόψει ένα διακομιστή.

Απόσπασμα: Kloun2014
Jqe μετακινηθεί, ναι, αλλά τι εμποδίζει pereregatsya εκεί και όλα θα δουλεύουν μια χαρά.

Pereregivatsya δεν θα χρειαστεί όλες τις Aki επιμένουν, νέα xboxunity.net έρχονται να ACOM από Jqe
9 Ιουλίου 2014 00:10
Ομάδα: Πελάτες
στην πλήρη της νέας διεπαφής για την πυγμαχία και ότι τα μάτια του είχαν FSD κάλους.
9 Ιουλίου 2014 20:46
Ομάδα: Πελάτες
Ρίξτε στη ρίζα του Χάρντι;
Πληροφορίες
Οι πελάτες είναι στην ομάδα Οι επισκέπτεςΔεν μπορεί να αφήσει σχόλια σε αυτήν την δημοσίευση.