VOTE:

Popularne vijesti

Mi smo u društvenim mrežama



" »Aurora ploča v04.b (Multi / RUS)

Aurora ploča v04.b (Multi / RUS)

Autor: elektro86 | 2014/06/12 | Xbox 360 | JTAG Homebrew softvera | Pregleda: 3820 | Komentari: 18 |
Aurora ploča v04.b (Multi / RUS)
Informacije o ploče:
Diplomski Godina: 2014
Tema: Aurora ploča v0.4b
Programer: Feniks
Nakladnik: Feniks
Područje: Besplatno
Firmware: Freeboot / JTAG
Jezik: Ruski, Više

Opis:
Pismeni iz temelja ploče koja je optimiziran za brzo kretanje kroz izbornik Xbox 360,
Ovo je prvi alfa verzija može sadržavati neke greške, ali to je bio prilično stabilan, nova verzija u razvoju ploče!

Mijenja Goole prijevod
= Dodano LB Kartica / RB ikone upravitelja i položaj upravitelj datoteka Update, pomoći kako bi ga više jasno.
= Ažurirano skin.xml skin.meta i dodaju datoteke kože podržati nove parametre za odabir kožu.
= Dodano alternativni koža screensaver opciju u zadanom koži.
= Rekonfigurirati filter i sortiranje scenu i ja sam ažurirati popis igara.
= Stvara novi dinamički popis modula, koji omogućuje nam da spasi puno računanja snage grafičko korisničko sučelje temeljeno na Xwindows-.
= Dodano aktivatora screenshot i odaberite okidač gumb upiti će omogućiti konfiguraciju.
= Fixed bug gdje ste mogli premjestiti popisom igara, ali napredak je sadržanu UI.
= Fixed bug gdje smrzavanje može pojaviti kada gledate scenu postignuća (i nekoliko drugih scena).
= Dodano mogućnost za pokretanje LibXenon patuljak datoteku iz file manager.
Dodano = Launch tipku DVD na dijaloškom sustavu s detekcijom pogona za aktiviranje / deaktiviranje gumbiće kao moralo.
= Preselio CoverLayout izbor u skočnom popisu.
= Preselio izbor Poredaj na skočnom popisu.
= Fiksni kombinirani zaslona neće biti onemogućen ako nema mrežni kabel nije priključen na dizanju.
= Uklonjeno ograničenja na imena datoteka u File Manager - omogućuje posebni znakovi koji će se koristiti.
= Dodana mogućnost za dodavanje ili brisanje način spremnika kada 4: 3 ekran bez potrebe da ručno mijenjati podatke.
= Aurora će sada biti uključeni u pokretanje XHTTP crtica dok Aurora radi. Kada Aurora napusti, on ga vraća vas postavku imali na prije!

Aurora ploča v04.b (Multi / RUS) Aurora ploča v04.b (Multi / RUS) Aurora ploča v04.b (Multi / RUS) Aurora ploča v04.b (Multi / RUS)
Aurora ploča v04.b (Multi / RUS) Aurora ploča v04.b (Multi / RUS) Aurora ploča v04.b (Multi / RUS)



Tags: Zora, Kontrolna ploča, FREEBOOT, JTAG, Xbox 360, Xbox360
Raspraviti

Ne propustite:

1 ~~~ Android ~~~ 1 MX Player 1.7.22 Besplatno + Pro + 1 ~~~ Media Player kodeci, ruski ~~~ 1
DashLaunch 3.10 i 1.09 xeBuild (Freeboot, JTAG)
1 ~~~ PS3 / Soft ~~~ 1 multiMAN 04.46.01 BAZA 1 ~~~ CEX, DEX ~~~ 1
multiMAN 04.20.01 UPD + 04.20.00 PUNI 1 ~~~ CEX, DEX ~~~ 1 PS3
Confrontatio N (2012 / PC / prepakirati / Rus)
8. prosinca 2014 20:23
Grupa: Kupci
Datoteka nije potpuno nespreman! Molimo ispravte
JACKIE
# 2
9. prosinca 2014 00:15
Grupa: Reporteri
Upravo sam provjerio sve raspakira


--------------------
11. prosinac 2014 07:37
Grupa: Kupci
iako objasniti detaljno što baci
11 prosinac 2014 13:11
Grupa: Kupci
Pozdrav, Aurora sam od ranih dana, činilo se više svidjeti nego fristail.A tuširati ili ništa i ne gdje ne samo trebate ponovno pokrenuti nadogradnju kansoli i sve nove verzije Aurora je spreman, ali je kansoli mora biti spojen na internet.
Postavite prvu verziju Aurora i nadogradnju na najnoviju !!!
Ostatak
# 5
14. prosinac 2014 00:31
Grupa: Kupci
No, s poklopcima i dalje uske
21. prosinac 2014 14:47
Grupa: Kupci
Ruski jezik je već?
JACKIE
# 7
21. prosinac 2014 15:11
Grupa: Reporteri
To je jedini Preuzimanje


--------------------
moxaz
# 8
24. prosinac 2014 01:39
Grupa: Kupci
connectx postoji nešto beskorisno i staviti ((od svih računalnih igara na vijak
gizeasy
# 9
11 siječanj 2015 02:39
Grupa: Kupci
Stavite upoznao. Sve super, provjerite kvalitetu nego Freestyle3, u smislu sučelja. Sve je dostupno, na dohvat ruke, lijepo. No, postoji jedan značajan nedostatak (moje mišljenje) - ne možete staviti brzinu ventilatora.
27 siječanj 2015 23:56
Grupa: Kupci
To je nešto što netko koristi?)
Već Freestyle Dashbord 3.14 out!
Informacije
Kupci su u skupini GostiNe možete ostaviti komentare na ovom izdanju.