Szavazás:

Népszerű hírek

Mi vagyunk a társadalmi hálózatok



" »F.A.Q Upgrade Portál Freeboot-Consoles

F.A.Q Upgrade Portál Freeboot-Consoles

Szerző: Jackie | 2012/09/08 | XBox 360 | JTAG Homebrew szoftver | Views: 33163 | Hozzászólások: 3 |
GYIK frissítése a Dashboard Freeboot-konzolok


F.A.Q Upgrade Portál Freeboot/JTAG konzolok




5. Írja be a kulcsot a CPU.


6. Az indítási nyomja Launch.ini Options (itt a legfontosabb dolog (az üzembe helyezéshez Dasa) adja, ahol a vonat egy fájl default.xex. Pótszabadság változatlan)
7. Adja meg a beállításokat, ha szükséges, kattintson a Create létre konfigurációs fájl.
8. Mentse el a beállításokat.
9. Kattintson Create Image
10. Válassza ki a alaplap a konzolt.


11. Kattintson az OK gombra befejeződik.


A kezelés időpontjában - 10 perc.

Szükséges szoftver




Címkék: Utasítás Xbox 360. Műszerfal. FREEBOOT. JTAG
Beszéljétek

Ne hagyja ki:

1 1 ~~~ GYIK ~~~ Hogyan dobja a botot a demo Horizon
Hogyan kell frissíteni Freeboot / JTAG Felhasználó
1 ~~~ System Update ~~~ 1 Rendszer frissítések USB 16547
PS3 Firmware Rogero CFW 4.40 v1.03
Hogyan lehet frissíteni műszerfalakat az Xbox 360 JTAG / RGH
Szeptember 15, 2013 11:02
Csoport: Az ügyfelek
Szia, én sietve kérjen segítséget!Én tört freeboot (nos, azt hiszem), mert amikor megpróbálja elindítani egy ökölvívó lámpa világít, és néha vannak olyan hangok hasonlóak azokhoz, amelyek, ha a számítógép nem akar olvasni a lemezt,Bár semmi a dobozban van helyezve.A kíváncsi elme nem hagyott nyugodni, és ki akartam próbálni frissíteni magát freeboot, gátak segítségével ki Simple-360-NAND-villogó, majd dobta Dash Launch box tanulni CPU (aztán rájöttem, hogyelég annyi, hogy Xell), de aztán minden ment rosszul, mint a képen látható:megkért, hogy frissíteni, de bolond vagyok kattintott igen, akkor azt írta, hogy meg kell indítani a konzolt újra elfogadott, de a doboz csak kikapcsolni. És valóban, ez most nem indul.Kérem, mondja meg tudom oldani a problémát (nehéz lehet csatlakoztatni a számítógéphez, és törölje ebéd vagy valami mást), és ha igen, hogyan? Előre is köszönöm!
36bob36
# 2
24 február 2014 12:36
Csoport: Az ügyfelek
Kérem, mondja meg, amikor kiválasztja a verzió műszerfalak (16537) írja: "A távoli kiszolgáló hibát jelzett: (404) nem található."?
Május 25, 2014 23:13
Csoport: Az ügyfelek
mondd csinálok a chegoto Explorer azonnal helyezünk a tartalmat uy nekem 70 meccsel a vége 12
Információ
Az ügyfelek a csoportban A vendégekNem hagyhatjuk hozzászólások ezen kiadványt.