Balsuoti:

Populiarios naujienos

Mes socialiniuose tinkluose



F.A.Q Atnaujinti Dashboard Freeboot-Consoles

Autorius: JACKIE | 2012/09/08 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Programinė įranga | Peržiūros: 33.163 | Komentarai: 3 |
DUK atnaujinimo dėl Freeboot-konsolių Dashboard


F.A.Q Atnaujinti Dashboard Freeboot/JTAG pultai




5. Įveskite savo CPU raktą.


6. Jei norite nustatyti paleisties paspauskite Launch.ini parinktys (čia svarbiausia (už paleisties Dasa) Nurodykite, kur Jūsų traukinys failą default.xex. Poilsio nekeisti)
7. Įveskite savo parametrus, jei būtina, spustelėkite Kurti sukurti konfigūracijos failą.
8. Išsaugokite nustatymus.
9. Spustelėkite Kurti Image
10. Pasirinkite plokštės jūsų konsolės tipą.


11. Spustelėkite OK ir laukti pabaigos.


Laikas gydymo - 10 minučių.

Reikalinga programinė įranga




Žymos: Instrukcijos "Xbox 360", Prietaisų skydas, FREEBOOT, JTAG
Aptarti

Nepraleisk:

1 1 ~~~ ~~~ DUK Kaip mesti lazdą per demo Horizon
Kaip atnaujinti Freeboot / JTAG Vartotojas
1 ~~~ Sistemos atnaujinimas ~~~ 1 Sistemos atnaujinimai USB 16.547
PS3 firmware Rogero CFW 4.40 v1.03
Kaip atnaujinti skydus Xbox 360 JTAG / RGH
Rgs 15, 2013 11:02
Grupė: Klientai
Sveiki, aš skubu prašyti pagalbos!Aš įveikė freeboot (gerai, aš taip manau), nes kai bandote paleisti bokso lempa dega, o kartais yra garsus panašūs į tuos, kurie yra, jei jūsų kompiuteris nenori skaityti diską,Nors nieko langelyje įrašoma.Smalsus protas nebūtų leiskite man pailsėti ir norėjau pabandyti save freeboot atnaujinti, užtvankų pašalinti naudojant paprastą 360 NAND ekshibicionistas, tada išmetė Dash Launch bokso sužinoti CPU (tada aš supratau, kadgalite tiesiog paleisti Xell), bet tada visa tai nutiko taip, kaip parodyta paveikslėlyje:jis manęs paklausė, atnaujinti, bet aš kvailys paspaudėte taip, tada jis rašė, kad būtina iš naujo paleisti konsolės vėl sutarta, bet dėžutė tiesiog išjungti. Ir, iš tikrųjų, tai dabar neįsijungia.Pasakykite man, jei aš galiu išspręsti šią problemą sau (gali būti sunku prisijungti prie kompiuterio ir ištrinti pietus ar ką nors kita), ir jei taip, tai kaip? Ačiū iš anksto!
36bob36
# 2
Vas 24, 2014 12:36
Grupė: Klientai
pasakykite man, kai jūs pasirenkate versija skydus (16.537) rašo: "nuotolinio serveris grąžino klaidą: (404) nerastas."?
25 Geg 2014 23:13
Grupė: Klientai
pasakykite man, aš darau ant chegoto Explorer nedelsiant įdėtos į turinį uy man 70 žaidimai liko 12
Informacija
Vartotojai yra iš grupės, SvečiųNegalima palikti komentarus apie šio leidinio.