Balsuoti:

Populiarios naujienos

Mes socialiniuose tinkluose



" »Apranga ir daiktų pseudoportretas (XBox360) Freeboot

Drabužiai ir daiktai su avatar (XBox360) Freeboot

Autorius: 4uTa4okC | 2014/07/01 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Programinė įranga | Peržiūrėta: 10509 | Komentarų: 16 |
Drabužiai ir daiktai už avatar (XBOX360) Freeboot
Informacija apie pasiskirstymą:
Baigimo Metai: 2013
Platforma: XBox360
Ryškalas: "Microsoft"
Leidykla: "Microsoft"
Žanras: DLC
Įterpimas: JTAG / Freeboot
XUID profilis ranka: 0009000000991155

Aprašymas:
Drabužių ir daiktų jūsų avatar daug!
Pasiskirstymas taip pat internetinę anketą 1 ~~~ ~~~ X360Club Player 1 ir būtinų komunalinių paslaugų

( Pasirengimo patariama padaryti savo profilio kopiją, kuri būtų atvejis, kad tai buvo įmanoma atkurti!)

1. 360mpGui - Dėl redoing savo offline profilį internete (ji primygtinai patariama pasidaryti atsarginę kopiją () Profilis
2. Horizontas - Norėdami perkelti savo profilį langelį ir atgal, taip pat, ar profilis platinimas
3. "Le Fluffie - Norėdami keisti konsolės id rankų konsolės id profilį į savo dėžutę) - be redoing aprašymą pasiskirstymą šiame prog, jis veiks ant jūsų bokso nebus!
4. Yaris "Sukeisti - Greitai ir lengvai ženklu (pagal tavo profilį) ir daiktų perdavimo dėžutės FTP).

Vartotojo profilis pasiskirstymas (aplanko E00011888D49384D) suskumba Hdd1 / turinio!
Jei Jūsų profilis XUID (vietoj nulių ten tapatybės normalus), Nr profilio manipuliavimas ne! Tiesiog mesti drabužius per FTP (Yaris apsikeitimo sandoris) ir ar pleistras juos su žinomais metodais (Avatara penktadienis Patcher ir tt)!

100 kartų galvoti prieš jums padaryti kažką su mano profilį. Jei nežinote fributa config aprašymą pagrindai ir yra geriau už jį nebuvo suvokti! Vartotojo profilis ištvirkimo Esu neatsako!
Hyde







P. S. Visi daiktai bus galima įsigyti tik į tai, kas buvo "pasirinko" profilio (id registruotas Yaris Swap)

Nemokamas atsisiuntimasParsisiuntimai: 981

Žymos: "Xbox 360", Xbox 360 DLC, Xbox360, Minkštas, Programinė įranga "Xbox 360", torrent žaidimai, FREEBOOT, JTAG
Aptarti

Nepraleisk:

"Xbox 360" Avatar Apdovanojimai objektai (pasiekimas u0026 Avatara apdovanojimai Unlocker)
Ką jūs norite žinoti apie PlayStation 4 Q u0026 A?
IAPFree: Montavimo instrukcijos turinys (DLC) Nemokama iPhone "," iPod Touch "," iPad "
Kaip atnaujinti Freeboot / JTAG Vartotojas
Horizontas 360 prieš 2.7.2.0-2
Likutis
# 1
7 sausis 2014 23:37
Grupė: Klientai
Turiu klausimą, vietoje avataras yra tuščias siluetas, šie dalykai bus eiti ar ne
JACKIE
# 2
7 sausis 2014 23:52
Grupė: Žurnalistai
Manau, geriau pradėti atnaujinti skydus, bus avataras, ir mes galime pereiti prie drabužių!


--------------------
Likutis
# 3
Sausis 8, 2014 12:36
Grupė: Klientai
Citata: JACKIE
Manau, geriau pradėti atnaujinti skydus, bus avataras, ir mes galime pereiti prie drabužių!
taip pat jo atnaujinimą, aš fribut su praėjusiais dashem, greitas, ką daryti, kaip turi būti?
Sausis 8, 2014 13:01
Grupė: Klientai
avataras ledshe Atnaujinti iš gyvų Aš taip pat buvo tokoe bet atnaujinta padėjo man
Sausis 8, 2014 17:19
Grupė: Klientai
Citata: Andre
avataras ledshe Atnaujinti iš gyvų Aš taip pat buvo tokoe bet atnaujinta padėjo man


Kokia nesąmonė tu kalbi, apie fribute negali išeiti į gyvai

Citata: Likutis
Citata: JACKIE
Manau, geriau pradėti atnaujinti skydus, bus avataras, ir mes galime pereiti prie drabužių!
taip pat jo atnaujinimą, aš fribut su praėjusiais dashem, greitas, ką daryti, kaip turi būti?


Tai prosle vydёrgivaniya kietajame diske kompiuterio, o atsisiųsti žaidimus per partijos Buffalo, visiškai pakeitė simptomų anketą pirmoje vietoje negauna achivok arba visą laikągausite patį įvesdami žaidimą Antra, kai paleidžiate FSD pseudoportretas, grojo, grįžo į FSD yra balta siluetas, jei taip, tada sukurti naujas arba ko nedaryti, o dar geriau formatnut HDD
P. S. Formatuoti kodas prašo jį ant konsolės galinėje
JACKIE
# 6
Sausis 8, 2014 17:34
Grupė: Žurnalistai
Dėl fribute galite eiti gyventi, jei įdiegėte dvigubą mikroschema!


--------------------
Sausis 8, 2014 17:46
Grupė: Klientai
Citata: JACKIE
Dėl fribute galite eiti gyventi, jei įdiegėte dvigubą mikroschema!


Išeikite iš konsolės, bet jūs taip pat galite gauti draudimą, ar ne?
JACKIE
# 8
Sausis 8, 2014 18:03
Grupė: Žurnalistai
Kai dukart lustas yra ne tik yra 2 skirtingi perjungimo dėžė, pereiti prie dėklo pakrautas bokso pareigūnas neatrodė fribut pavyzdys, ir kai jūs kreiptis į pvz kreiptuką fribut! Che!


--------------------
Sausis 9, 2014 01:10
Grupė: Klientai
Citata: JACKIE
Kai dukart lustas yra ne tik yra 2 skirtingi perjungimo dėžė, pereiti prie dėklo pakrautas bokso pareigūnas neatrodė fribut pavyzdys, ir kai jūs kreiptis į pvz kreiptuką fribut! Che!



Aišku dėka)
P. S. Vairalazdė orlaivių simuliatoriams ir konsolės GBM)
22 kovas 2014 15:27
Grupė: Žurnalistai
O! Nors yra šarvai ant simboliu D :-) Domo arigato žaidimai ^ _ ^
Informacija
Vartotojai yra iš grupės, SvečiųNegalima palikti komentarus apie šio leidinio.