Balsojums:

POPULAR JAUNUMI

Mēs sociālajos tīklos



" »F.A.Q Upgrade uz paneli Freeboot-Consoles

F.A.Q Upgrade uz paneli Freeboot-Consoles

Autors: JACKIE | 2012/09/08 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Software | Views: 33163 | Komentāri: 3 |
Biežāk uzdotie jautājumi par atjaunināšanu paneli par Freeboot-konsoles


F.A.Q Upgrade uz paneli Freeboot/JTAG konsoles




5. Ievadiet atslēgu jūsu CPU.


6. Lai iestatītu starta presi Launch.ini Iespējas (šeit vissvarīgākā lieta (par starta Dasa) norāda, kur uz jūsu vilciens ir fails default.xex. Pārējais nemainīt)
7. Ievadiet savus iestatījumus, ja nepieciešams, noklikšķiniet uz Izveidot, lai izveidotu konfigurācijas failu.
8. Saglabājiet iestatījumus.
9. Noklikšķiniet uz Izveidot Image
10. Izvēlieties mātesplatē jūsu konsole veidu.


11. Noklikšķiniet uz OK un gaidīt pabeigšanai.


Apstrādes laiks - 10 minūtes.

Nepieciešamā programmatūra




Birkas: Instrukcijas Xbox 360. Mērinstrumentu panelis. FREEBOOT. JTAG
Apspriest

Nepalaidiet garām:

1 1 ~~~ FAQ ~~~ Kā mest stick caur demo Horizon
Kā atjaunināt Freeboot / JTAG User
1 ~~~ Sistēmas atjauninājums ~~~ 1 Sistēmas atjauninājumi USB 16547
PS3 Firmware Rogero CFW 4.40 v1.03
Kā atjaunināt paneļus uz Xbox 360 JTAG / RGH
15. septembris 2013 11:02
Grupa: Klienti
Hi, es paātrināt lūgt palīdzību!Es lauza freeboot (labi, es tā domāju), jo, kad jūs mēģināt sākt boksa lampa deg, un dažreiz ir izklausās līdzīgi tiem, kas ir, ja jūsu dators nevēlas lasīt disku,Lai gan nekas kastē ir ievietots.Zinātkārs prāts nebūtu man atpūsties, un es gribēju izmēģināt atjaunināt sevi freeboot, aizsprosti noņemt, izmantojot Simple-360 NAND Flasher, tad iemeta Dash Launch boksa mācīties CPU (tad es sapratu, kajūs varat vienkārši palaist Xell), bet tad tas viss nogāja greizi, kā parādīts attēlā:Viņš man jautāja, lai uzlabotu, bet es esmu muļķis uzklikšķināt jā, tad viņš rakstīja, ka tas ir nepieciešams, lai atsāktu konsole atkal vienojās, bet kaste vienkārši izslēdziet. Un, patiesībā, tas tagad nesākas.Lūdzu pasakiet man, ja es varētu atrisināt problēmu pats (var būt grūti, lai izveidotu savienojumu ar datoru un dzēst pusdienas vai kaut kas cits), un, ja jā, tad kā? Paldies jau iepriekš!
36bob36
# 2
24. februāris 2014 12:36
Grupa: Klienti
lūdzu, pasakiet man, kad jūs izvēlaties versija paneļus (16537) raksta: "attālā servera atgrieza kļūdu: (404) Not Found."?
25. maijs 2014 23:13
Grupa: Klienti
pasakiet man, man bija darīt uz chegoto Explorer nekavējoties ievietota satura UY mani 70 spēles atstāja 12
Informācija
Klienti ir grupas, kas ViesiNevar atstāt komentārus par šo publikāciju.