Balsojums:

POPULAR JAUNUMI

Mēs sociālajos tīklos



" »Apģērbs un priekšmeti iemiesojumu (Xbox360) Freeboot

Apģērbi un preces iemiesojumu (Xbox360) Freeboot

Autors: 4uTa4okC | 2014/07/01 | Xbox 360 | JTAG Homebrew Software | Views: 10509 | Komentāri: 16 |
Apģērbs un priekšmeti par avatar (Xbox360) Freeboot
Informācija par izplatīšanu:
Izlaidums gads: 2013
Platforma: Xbox360
Attīstītājs: Microsoft
Izdevniecība: Microsoft
Žanrs: DLC
Ielikšana: JTAG / Freeboot
XUID profils rokā: 0009000000991155

Apraksts:
Daudz drēbes un priekšmetus jūsu iemiesojumu!
Izplatīšanu, kas iekļautas arī tiešsaistes anketu 1 ~~~ X360Club Player ~~~ 1 un nepieciešamo inženierkomunikāciju

( Pre-ieteicams veikt kopiju savā profilā, kas būtu gadījums, ka tas bija iespējams, lai atjaunotu to!)

1. 360mpGui - Par redoing jūsu bezsaistes profilu internetā (tas ir ļoti ieteicams veikt rezerves (kopiju) profils
2. Horizonts - Lai pārsūtītu savu profilu, lai lodziņā un atpakaļ, labi, vai profila izplatīšana
3. Le Fluffie - Lai mainītu profilu konsole id rokas konsole id savā kastē) - bez redoing profila sadalījumu šajā prog, tas darbosies uz jūsu boksa nebūs!
4. Yaris Swap - Lai ātri un viegli zīmi (zem sava profila) un nodošanu mantu kastē ar FTP).

Profils sadale (mape E00011888D49384D) throws Hdd1 / saturs!
Ja jūsu profils ir XUID (nevis nullītes tur id parasto), nav manipulācijas profila nav! Tikai, lai mest drēbes caur FTP (Yaris Apmainīt) labi vai plāksteris viņiem zināmām metodēm (Avatar piektdiena Patcher, uc)!

100 reizes domāju, ka pirms jūs kaut ko darīt ar manu profilu. Ja jūs nezināt pamatus fributa config profilu un ir labāk, lai tas nav saprast! Profils izvirtību es esmu atbildīgs ne!
Hyde s







P.S. Visi priekšmeti būs pieejami tikai profilam, kas tika "izvēlēts" (id reģistrēta Yaris Swap)

Bezmaksas lejupielādeLejupielādes: 981

Birkas: XBOX 360. XBOX 360 DLC. Xbox360. Mīksts. Programmatūras Xbox 360. torrent spēles. FREEBOOT. JTAG
Apspriest

Nepalaidiet garām:

Xbox 360 Avatar Awards Items (Achievement u0026 Avatar Awards Unlocker)
Ko jūs vēlaties zināt par PlayStation 4, Q u0026 A?
IAPFree: Uzstādīšanas instrukcija saturs (DLC) bezmaksas iPhone, iPod Touch, iPad
Kā atjaunināt Freeboot / JTAG User
Horizon 360 v 2.7.2.0-2
Palieka
# 1
7. janvāris 2014 23:37
Grupa: Klienti
Man ir jautājums, salona avatar ir tukšs siluets, šīs lietas iet vai nē
JACKIE
# 2
7. janvāris 2014 23:52
Grupa: Žurnālisti
Es domāju, ka labāk sākt atjaunināt paneļus, būs iemiesojumu, un mēs varam doties uz drēbes!


--------------------
Palieka
# 3
8. janvāris 2014 12:36
Grupa: Klienti
Citēju: JACKIE
Es domāju, ka labāk sākt atjaunināt paneļus, būs iemiesojumu, un mēs varam doties uz drēbes!
kā arī viņa atjauninājumu, es fribut ar pēdējo dashem, ātru, ko darīt, kā būt?
Andrii
# 4
8. janvāris 2014 13:01
Grupa: Klienti
avatar ledshe Update no live es biju arī tokoe bet update man palīdzēja
8. janvāris 2014 17:19
Grupa: Klienti
Citēju: Andre
avatar ledshe Update no live es biju arī tokoe bet update man palīdzēja


Kādas muļķības tu runā, par fribute nevar izkļūt Live

Citēju: Remnant
Citēju: JACKIE
Es domāju, ka labāk sākt atjaunināt paneļus, būs iemiesojumu, un mēs varam doties uz drēbes!
kā arī viņa atjauninājumu, es fribut ar pēdējo dashem, ātru, ko darīt, kā būt?


Ir prosle vydёrgivaniya cietais disks datorā, kamēr lejupielādē spēles caur partijas Buffalo, pilnīgi izmainīja profilu simptomiem pirmajā vietā nesaņem achivok, vai visu laikuJūs saņemsiet tieši tādu pašu ieejot spēli otrajā vietā, kad jūs uzsākt FSD iemiesojumu ir, spēlēja, devās atpakaļ uz FSD ir balts siluets, ja tā, tad izveidot jaunu, vai ko nedarīt, un vēl labāk formatnut HDD
P.S. Formatēt kods lūdz to uz muguras konsole
JACKIE
# 6
8. janvāris 2014 17:34
Grupa: Žurnālisti
Uz fribute jūs varat doties dzīvot, ja jums ir uzstādīta dual čipu!


--------------------
8. janvāris 2014 17:46
Grupa: Klienti
Citēju: JACKIE
Uz fribute jūs varat doties dzīvot, ja jums ir uzstādīta dual čipu!


Iziet no konsole, bet jūs varat arī saņemt aizliegumu, vai ne?
JACKIE
# 8
8. janvāris 2014 18:03
Grupa: Žurnālisti
Kad jūs dubultklikšķi mikroshēma nav vienkārši tur ir 2 dažādi pārslēgšanas kārba, piemērs pārejot uz paplātes piekrauts boksa amatpersonas nešķita fribut, un, kad jūs savukārt, lai, piemēram, kursorsviru fribut! Che!


--------------------
9. janvāris 2014 01:10
Grupa: Klienti
Citēju: JACKIE
Kad jūs dubultklikšķi mikroshēma nav vienkārši tur ir 2 dažādi pārslēgšanas kārba, piemērs pārejot uz paplātes piekrauts boksa amatpersonas nešķita fribut, un, kad jūs savukārt, lai, piemēram, kursorsviru fribut! Che!



Skaidrs paldies)
P.S. Kursorsviru gaisa kuģu simulatori un konsoles gamepads)
22. marts 2014 15:27
Grupa: Žurnālisti
Oh! Lai gan ir bruņas no spēles uz burtu D :-) Domo arigato ^ _ ^
Informācija
Klienti ir grupas, kas ViesiNevar atstāt komentārus par šo publikāciju.