GŁOSUJ:

POPULARNE NEWS

Jesteśmy w sieciach społecznościowych



" »Odzież i artykuły dla awatara (XBox360) Freeboot

Odzież i artykuły dla awatara (XBox360) Freeboot

Autor: 4uTa4okC | 01.07.2014 | XBox 360 | JTAG oprogramowania homebrew | Wyświetleń: 10509 | Komentarze: 16 |
Odzież i przedmioty dla awatara (XBOX360) Freeboot
Informacja o rozkładzie:
Rok ukończenia studiów: 2013
Platforma: XBox360
Wywoływacz: Microsoft
Wydawnictwo: Microsoft
Genre: DLC
Wprowadzenie: JTAG / Freeboot
XUID profil w ręku: 0009000000991155

Opis:
Wiele ubrań i przedmiotów dla awatara!
Dystrybucja zawiera również profil online 1 ~~~ X360Club Gracza ~~~ 1 i niezbędne narzędzia

( Wstępnie Zaleca się wykonanie kopii swojego profilu, co byłoby tak, że można było go przywrócić!)

1. 360mpGui - Dla ponawianie swój profil offline w Internecie (zaleca się, aby zrobić kopię zapasową (kopiuj) profilu
2. Horyzont - Aby przesłać swój profil do pola iz powrotem, dobrze lub dystrybucji profil
3. Le Fluffie - Aby zmienić profil id konsoli strony id konsoli w polu) - bez ponawianie rozkład profil w tym prog, to będzie działać na boksie nie będzie!
4. Yaris Zamień - Do szybkiego i łatwego znak (w ramach swojego profilu) i przeniesienie dobytku w polu przez FTP).

Profil dystrybucja (folderze E00011888D49384D) rzuca się w HDD1 / Treści!
Jeśli Twój profil ma XUID (zamiast zera nie id normalny), bez manipulacji profilu nie! Wystarczy rzucić ubranie poprzez FTP (Yaris lub Swap) oraz ich załatać znanymi metodami (Avatar piątek Patcher, itp)!

100 razy pomyśleć, zanim coś zrobić z moim profilu. jeśli nie znasz podstawy fributa profil config i jest lepiej, że nie zrozumieć! Profil deprawacji nie jestem odpowiedzialny!
Hyde







Postscriptum Wszystkie produkty będą dostępne tylko do profilu, co się "wybrany" (id zarejestrowanego w Swap Yaris)

Darmowe pobieraniePliki do pobrania: 981

Tagi: XBOX 360, XBOX 360 DLC, Xbox360, Miękki, Oprogramowanie Xbox 360, gry torrent, FREEBOOT, JTAG
Dyskutować

Nie przegap:

Xbox 360 Avatar Nagrody przedmioty (Achievement Awards Unlocker i Avatar)
Co chcesz wiedzieć o PlayStation 4, Q u0026 A?
IAPFree: Instrukcja instalacji zawartości (DLC) Darmowy iPhone, iPod Touch, iPad
Jak zaktualizować Freeboot / Jtag użytkownika
Horizon 360 v 2.7.2.0-2
Resztka
# 1
07 stycznia 2014 23:37
Grupa: Klientela
Mam pytanie, Miejsce awatar jest pusty sylwetka, te rzeczy pójdzie czy nie
JACKIE
# 2
07 stycznia 2014 23:52
Grupa: Reporterzy
Myślę, że lepiej zacząć aktualizować pulpitów, będzie avatar, i możemy przystąpić do ubrania!


--------------------
Resztka
# 3
08 stycznia 2014 12:36
Grupa: Klientela
Cytat: JACKIE
Myślę, że lepiej zacząć aktualizować pulpitów, będzie avatar, i możemy przystąpić do ubrania!
jak i jego aktualizacji, ja fribut z ostatniej dashem, wierszu, co robić, jak być?
Andrii
# 4
08 stycznia 2014 13:01
Grupa: Klientela
Awatar ledshe Aktualizacja z żywo Byłem też tokoe ale pomógł mi aktualizacja
08 stycznia 2014 17:19
Grupa: Klientela
Cytat: Andre
Awatar ledshe Aktualizacja z żywo Byłem też tokoe ale pomógł mi aktualizacja


Jakie bzdury mówisz, na fribute nie można uzyskać w na żywo

Cytat: Remnant
Cytat: JACKIE
Myślę, że lepiej zacząć aktualizować pulpitów, będzie avatar, i możemy przystąpić do ubrania!
jak i jego aktualizacji, ja fribut z ostatniej dashem, wierszu, co robić, jak być?


Jest prosle vydёrgivaniya dysk twardy komputera podczas pobierania gier za pośrednictwem partii Buffalo, całkowicie zmieniła profil objawów w pierwszej kolejności nie dostać achivok, albo cały czasdostajesz dokładnie to samo przy wejściu do gry, w drugiej kolejności, po uruchomieniu FSD awatar jest, zawodnik wrócił do FSD jest biała sylwetka, jeśli tak, to stworzyć nowe, lub czego nie robić, a nawet lepiej formatnut HDD
Postscriptum Aby sformatować kod prosi go z tyłu konsoli
JACKIE
# 6
08 stycznia 2014 17:34
Grupa: Reporterzy
Na fribute można przejść do życia, jeśli zainstalowano podwójny procesor!


--------------------
08 stycznia 2014 17:46
Grupa: Klientela
Cytat: JACKIE
Na fribute można przejść do życia, jeśli zainstalowano podwójny procesor!


Wyjść z konsoli, ale można też dostać zakaz, nie?
JACKIE
# 8
08 stycznia 2014 18:03
Grupa: Reporterzy
Po dwukrotnym układ nie jest po prostu są 2 różne okno przełączania, przykładem przełączania na tacę boksu urzędnika nie wydaje fribut, a po włączeniu do na przykład fribut joysticka! Che!


--------------------
09 stycznia 2014 01:10
Grupa: Klientela
Cytat: JACKIE
Po dwukrotnym układ nie jest po prostu są 2 różne okno przełączania, przykładem przełączania na tacę boksu urzędnika nie wydaje fribut, a po włączeniu do na przykład fribut joysticka! Che!



Oczywiście dzięki)
Postscriptum Joystick w symulatorach lotniczych i na pada konsoli)
22 marca 2014 15:27
Grupa: Reporterzy
Och! Choć nie jest zbroja z gier na literę D Domo Arigato :-) ^ _ ^
Informacja
Klienci są w grupie GościeNie mogą dodawać komentarzy na temat tej publikacji.