HLASUJTE:

POPULAR NEWS

Sme v sociálnych sieťach



" »F.A.Q Inovácia na Dashboard Freeboot-Consoles

F.A.Q Inovácia na Dashboard Freeboot-Consoles

Autor: JACKIE | 09.8.2012 | XBox 360 | JTAG Homebrew Software | Zobrazení: 33163 | Komentáre: 3 |
FAQ o aktualizáciu Dashboard na Freeboot-konzolách


F.A.Q Inovácia na Dashboard Freeboot/JTAG konzoly




5. Zadajte kľúč od vášho procesora.


6. Ak chcete nastaviť spustenie stlačte Voľby Launch.ini (tu najdôležitejšie vecí (pre spustenie Dasa), určiť, kde na vlak je súbor default.xex. Zvyšok sadzby ponechať bezo zmeny)
7. Zadajte vaše nastavenia, ak je to nutné, kliknite na tlačidlo Vytvoriť vytvoriť konfiguračný súbor.
8. Uložte nastavenia.
9. Kliknite na tlačidlo Vytvoriť obraz
10. Vyberte typ dosky vaše konzoly.


11. Kliknite na tlačidlo OK a počkajte na dokončenie.


Doba liečby - 10 minút.

Požadovaný softvér




Tagy: Pokyny pre Xbox 360, Prístrojová doska, FREEBOOT, JTAG
Prediskutovať

Nenechajte si ujsť:

1 1 ~~~ FAQ ~~~ Ako hodiť klacek cez demo Horizon
Ako aktualizovať Freeboot / JTAG SVF Užívateľ
1 ~~~ System Update ~~~ 1 Systém Aktualizácia pre USB 16547
PS3 Firmware Rogera CFW 4.40 v1.03
Ako aktualizovať dashboardy na Xbox 360 JTAG / RGH
15 septembra 2013 11:02
Skupina: Zákazníci
Ahoj, som ponáhľať sa požiadať o pomoc!Rozišla som sa freeboot (no, myslím, že áno), pretože pri pokuse o spustenie boxu svieti, a niekedy tam sú zvuky podobné tým, ktoré sú, ak váš počítač nechce čítať disk,Hoci je vložená nič v krabici.Zvedavý myseľ by mi nedovolí odpočívať a chcel som sa pokúsiť aktualizovať sám freeboot, priehrady odstrániť pomocou jednoduchého-360-NAND Flasher, potom hodil Dash Launch boxu učiť CPU (potom som si uvedomil, žestačí spustiť Xella), ale potom sa to všetko zvrtlo, ako je znázornené na obrázku:spýtal sa ma na upgrade, ale ja som blázon klepli áno, potom napísal, že je potrebné reštartovať konzolu znova dohodnutý, ale box jednoducho vypnúť. A v skutočnosti, to teraz nespustí.Prosím, povedzte mi, či môžem vyriešiť problém sami (môže byť ťažké sa pripojiť k počítaču a odstrániť obed alebo niečo iné), a ak áno, ako? Ďakujem vopred!
36bob36
# 2
24.února 2014 12:36
Skupina: Zákazníci
prosím, povedzte mi, keď si vyberiete verziu prístrojovej dosky (16537) píše, "vzdialený server vrátil chybu: (404) nebol nájdený."?
25. mája 2014 23:13
Skupina: Zákazníci
povedz mi, že som robil na chegoto Explorer okamžite vložená do obsahu uy me 70 hry ľavého 12
Informácie
Zákazníci sú v skupine HostiaNemožno zanechať komentár k tejto publikácii.