ГОЛОСУЙ:

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

Ми в соц мережах



» »Одяг і предмети для аватара (XBox360) Freeboot

Одяг і предмети для аватара (XBox360) Freeboot

Автор: 4uTa4okC | 7-01-2014 | XBox 360 | JTAG Homebrew Софт | Переглядів: 10509 | Коментарі: 16 |
Одяг і предмети для аватара (XBox360) Freeboot
Інформація про роздачу:
Рік випуску: 2013р
Платформа: XBox360
Розробник: Microsoft
Видавництво: Microsoft
Жанр: DLC
Прошивка: JTAG / Freeboot
XUID профілю в роздачі: 0009000000991155

Опис:
Безліч одягу і предметів для вашого аватара!
У роздачу так само включений он-лайн профіль 1 ~~~ X360Club Player ~~~ 1 і необхідні утиліти

( Попередньо раджу зробити копію свого профілю, що б у разі чого його можна було встановити!)

1. 360mpGui - Для перероблення вашого оффлайн профілю в онлайн (настійно раджу зробити бекап (копію) профілю
2. Horizon - Для перенесення вашого профілю з коробки і назад, ну або профілю з роздачі
3. Le Fluffie - Для зміни console id профілю з роздачі в console id вашого боксу) - без перероблення профілю роздачі в цій проге, він працювати на вашому боксі НЕ БУДЕ!
4. Yaris Swap - Для швидкої і зручної підпису (під ваш профіль) та передачі шмоток на бокс шляхом FTP.)

Профіль з роздачі (папка E00011888D49384D) закидається в Hdd1 / Content!
Якщо ваш профіль має XUID (замість нулів є id нормальний), то ніяких маніпуляцій з профілем робити не треба! Просто закидайте шмотки через FTP (Yaris Swap) ну або патч їх відомими способами (Avatar Friday Patcher і тд)!

100 разів подумайте, перш ніж щось робити зі своїм профілем. якщо ви не знаєте азів фрібута і конфігов профілю, то краще за це навіть не беріться! за зіпсований профіль я відповідальності не несу!
Гайд







P.S. Всі речі будуть доступні тільки для того профілю який був "обраний" (прописаний id в Yaris Swap)

Завантажити безкоштовноСкачали: 981

Теги: XBOX 360, XBOX 360 DLC, Xbox360, Soft, Софт Xbox 360, torrent games, FREEBOOT, JTAG
Обговорити на форумі

Не пропустіть:

Xbox 360 Avatar Awards Items (Achievement u0026 Avatar Awards Unlocker)
Що Ви хочете знати про PlayStation 4, Питання-відповідь?
IAPFree: Інструкція по установці контенту (DLC) безкоштовно iPhone, iPod Touch, iPad
Як оновити Freeboot / Jtag інструкція
Horizon 360 v 2.7.2.0-2
Remnant
# 1
7 січня 2014 23:37
Група: Відвідувачі
У мене питання, місце аватар стоїть порожній силует, ці речі підуть чи ні
JACKIE
# 2
7 січня 2014 23:52
Група: Журналісти
Думаю з початок краще оновити дашборд, з'явиться аватар, і вже можна приступати до одягу!


--------------------
Remnant
# 3
8 січня 2014 12:36
Група: Відвідувачі
Цитата: JACKIE
Думаю з початок краще оновити дашборд, з'явиться аватар, і вже можна приступати до одягу!
а як його оновити, у мене фрібут з останньому дашем, підкажи що робити, як бути?
8 січня 2014 13:01
Група: Відвідувачі
аватар ледше обнови з лайва у мене теж було токое але поновлення мені допомогло
8 січня 2014 17:19
Група: Відвідувачі
Цитата: Андрій
аватар ледше обнови з лайва у мене теж було токое але поновлення мені допомогло


Що за дурниця ти несеш, на фрібуте не можна в Live вийти

Цитата: Remnant
Цитата: JACKIE
Думаю з початок краще оновити дашборд, з'явиться аватар, і вже можна приступати до одягу!
а як його оновити, у мене фрібут з останньому дашем, підкажи що робити, як бути?


Було таке просле висмикування жорсткого диска з компа під час викачування гри через Party Buffalo, повністю змінював профіль, симптоми такого в першу чергу не отримуєш ачівок, або весь часотримуєш одну і ту ж саму при заході в гру, в другу чергу, коли запускаєш FSD аватар є, пограв, вийшов назад в FSD вже білий силует, якщо так, тоді створюй новий, ні чого не поробиш, а ще краще форматнуть HDD
P.S. Для форматування попросить код, він на зворотному боці консолі
JACKIE
# 6
8 січня 2014 17:34
Група: Журналісти
На фрібуте можна вийти в лайв якщо встановлено подвійний чіп!


--------------------
8 січня 2014 17:46
Група: Відвідувачі
Цитата: JACKIE
На фрібуте можна вийти в лайв якщо встановлено подвійний чіп!


Вийти то можна але консоль ж бан отримає, хіба ні?
JACKIE
# 8
8 січня 2014 18:03
Група: Журналісти
При подвійному чипі немає, просто там 2 різних включення боксу, приклад включенням з лотка бокс завантажується офіційний ніби не фрібут, а при включенні з наприклад джойстика то фрібут! про че!


--------------------
9 січня 2014 1:10
Група: Відвідувачі
Цитата: JACKIE
При подвійному чипі немає, просто там 2 різних включення боксу, приклад включенням з лотка бокс завантажується офіційний ніби не фрібут, а при включенні з наприклад джойстика то фрібут! про че!



Ясно дякую)
P.S. Джойстик в авіа симуляторах, а на консолях геймпади)
22 березня 2014 15:27
Група: Журналісти
О! Хоч тут є шмаття з ігор на букву D :-) Domo arigato ^ _ ^
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, Не можуть залишати коментарі до цієї публікації.